Vil du tilføje flere bestsellere til din butik? Så kom til vores stand!
1. Den ikoniske Gluggle-kande
Bring mere glæde til dine kunders bord ved at introducere et ikonisk stykke britisk design: den originale Gluggle-kande! Denne nyhed blev designet for 150 år siden! Og den findes stadig!!! Og hvorfor? Fordi den laver en lyd af gurglen, når du bruger den! Den findes også i over 25 forskellige farver - og vil fange dine kunders og venners opmærksomhed på ingen tid! Kom og lyt!
2. De fabelagtige Upbeads-kæder
To stærke mødre startede dette mærke for 6 år siden i Hamborg uden at vide, at de ville skabe en verdensomspændende trend for nøgleringe og mobilkæder i træ. Du kan finde dem i fantastiske butikker som Hays flagskibsbutikker i CPH eller Merci i Paris! Kæderne er håndlavede i Tyskland af bæredygtigt fældede tyske skove og ugiftige farver. For hver solgt kæde planter Upbeads et træ ... det er mange nye træer. Kom og hør mere om vores filosofi, og se disse vidunderlige og praktiske mobil- og nøgleringe i de mest levende farver i livet!
Virksomhedsprofiler samt speciale- og interesseområder er udfyldt og tilføjet af leverandørerne og er ikke baseret på viden eller vurdering fra Formland.