Mød Mille Bergholtz på Formand

arrow_backTil oversigten

D. 30. januar 2023 har du mulighed for at møde Mille Bergholtz, som er ansigt til forårskollektionen 'HARMONY' og samarbejdspartner til Emmaline Johansson. Mille Bergholtz er kendt fra X-Factor 2022, og for sit samarbejde med bandet Fossdalsa!

Mille Bergholtz vil stå på stand F5376 med Emmaline Johansson, og fortælle om tankerne og inspirationen bag smykkerne fra 'HARMONY', SS23 kollektionen.

Du kan møde Mille Bergholtz i tidsrummet 09:00-12:00 og 14:00-18:00.

Hun glæder sig til at møde jer!

Start

mandag30. jankl. 09:00

Slut

mandag30. jankl. 18:00

Lokation

Hal F, Stand F5376

Eventet udbydes af:

Emmaline Johansson

Eventet er oprettet af:

Emmaline Johansson

Emmaline Johansson er en selvstartet og kørende virksomhed, grundlagt i Juni 2020. Grundideen bag virksomheden stammer fra arvede perler fra Emmalines mormor, disse perler er stadig inspirationen i dag.

Emmaline Johansson laver håndlavede og personlige smykker ud fra disse byggesten, og stræber efter at give den enkelte kunde, smykker med en historie - Derefter sloganet “Accessories kun for dig”. Derudover er alle smykker skabt med en tanke om at hylde de kontraster der omfavner og definerer mennesket.
Emmaline har et mål om at fejre, at det uperfekte er perfekt!

Alle produkter er hånd

Se profil
keyboard_arrow_up